Uitslagen vrijdag

19-05-2017

Hieronder alle uitslagen van de vrijdag gespeelde wedstrijden. 

Groep 5/6 1e Klasse Dr. Schaepmanschool A - Mgr. Zwijsenschool A 2-0 
Groep 5/6 1e Klasse De Morgenster A - Dr. Bouwmanschool A 5-1 
Groep 5/6 1e Klasse W. van Oranjeschool A - Marnixschool A 1-0 
Groep 5/6 1e Klasse De Regenboog A - De Fontein A 0-1 
Groep 5/6 1e Klasse Dr. Schaepmanschool A - De Morgenster A 1-9 
Groep 5/6 1e Klasse W. van Oranjeschool A - De Fontein A 3-4 
Groep 5/6 1e Klasse Dr. Schaepmanschool A - W. van Oranjeschool A 3-1 
Groep 5/6 1e Klasse De Morgenster A - De Fontein A 7-1 
         
Groep 5/6 2e Klasse Rehobothschool B - Het Stroomdal B 5-1 
Groep 5/6 2e Klasse D. van Dijkschool B - Engelenbergschool B 2-1 
Groep 5/6 2e Klasse Marnixschool B - De Morgenster B 1-2 
Groep 5/6 2e Klasse Kon. Emmaschool B - W. van Oranjeschool C 3-0 
Groep 5/6 2e Klasse Rehobothschool B - D. van Dijkschool B 3-0 
Groep 5/6 2e Klasse De Morgenster B - Kon. Emmaschool B 3-1 
Groep 5/6 2e Klasse D. van Dijkschool B - Kon. Emmaschool B 3-0 
Groep 5/6 2e Klasse Rehobothschool B - De Morgenster B 2-1 
         
Groep 5/6 3e Klasse Marnixschool D - Rehobothschool C 1-0 
Groep 5/6 3e Klasse W. van Oranjeschool D - Dr. Bouwmanschool B 3-4 
Groep 5/6 3e Klasse Het Meerrijk B - De Morgenster C 4-5 
Groep 5/6 3e Klasse Rehobothschool D - Het Stroomdal C 2-3 
Groep 5/6 3e Klasse Marnixschool D - Dr. Bouwmanschool B 0-1 
Groep 5/6 3e Klasse De Morgenster C - Het Stroomdal C 0-1 
Groep 5/6 3e Klasse Marnixschool D - De Morgenster C 0-2 
Groep 5/6 3e Klasse Dr. Bouwmanschool B - Het Stroomdal C 1-2 
         
Groep 7/8 1e Klasse Kon. Emmaschool A - W. van Oranjeschool A 7-6 
Groep 7/8 1e Klasse Dr. Schaepmanschool A - De Fontein A 2-3 
Groep 7/8 1e Klasse Het Stroomdal A - Rehobothschool A 1-0 
Groep 7/8 1e Klasse Dr. Bouwmanschool A - Engelenbergschool A 1-0 
Groep 7/8 1e Klasse Kon. Emmaschool A - De Fontein A 5-4 
Groep 7/8 1e Klasse Het Stroomdal A - Dr. Bouwmanschool A 2-1 
Groep 7/8 1e Klasse De Fontein A - Dr. Bouwmanschool A 3-2 
Groep 7/8 1e Klasse Kon. Emmaschool A - Het Stroomdal A 4-2 
         
Groep 7/8 2e Klasse Marnixschool B - Dr. Bouwmanschool B 0-2 
Groep 7/8 2e Klasse Mgr. Zwijsenschool B - Kon. Emmaschool B 4-0 
Groep 7/8 2e Klasse Rehobothschool B - W. van Oranjeschool B 3-2 
Groep 7/8 2e Klasse Het Stroomdal B - D. van Dijkschool B 1-2 
Groep 7/8 2e Klasse Dr. Bouwmanschool B - Mgr. Zwijsenschool B 1-0 
Groep 7/8 2e Klasse Rehobothschool B - D. van Dijkschool B 2-0 
Groep 7/8 2e Klasse Mgr. Zwijsenschool B - D. van Dijkschool B 2-3 
Groep 7/8 2e Klasse Dr. Bouwmanschool B - Rehobothschool B 0-3 
         
Groep 7/8 3e Klasse D. van Dijkschool D - W. van Oranjeschool D 2-1 
Groep 7/8 3e Klasse Het Stroomdal D - W. van Oranjeschool C 0-2 
Groep 7/8 3e Klasse De Regenboog B - Het Stroomdal C 0-1 
Groep 7/8 3e Klasse Rehobothschool C - Rehobothschool D 2-0 
Groep 7/8 3e Klasse D. van Dijkschool D - W. van Oranjeschool C 4-2 
Groep 7/8 3e Klasse Het Stroomdal C - Rehobothschool C 11-12 
Groep 7/8 3e Klasse W. van Oranjeschool C - Het Stroomdal C 5-4 
Groep 7/8 3e Klasse D. van Dijkschool D - Rehobothschool C 2-1 

Hoofdsponsor

VDK_naam

Veldsponsors

majesteit-2 (1)

green organics advertentie

Subsponsors

Het Middelpunt_3


Vijfsprong_1

AH van-Mierlo

Sitesponsor

 LOGO_RCS