Groep 3/4 - Poule 1

Datum Tijd Veld
17-mei 14.00 - 14.20 1 Kon. Emmaschool A -     Marnixschool A
17-mei 14.00 - 14.20 2 De Morgenster A -     Het Meerrijk B
17-mei 14.50 - 15.10 1 Marnixschool A -     Het Meerrijk B
17-mei 14.50 - 15.10 2 Kon. Emmaschool A -     De Morgenster A
17-mei 15.40 - 16.00 1 Het Meerrijk B -     Kon. Emmaschool A
17-mei 15.40 - 16.00 2 De Morgenster A -     Marnixschool A

 

Groep 3/4 - Poule 2

Datum Tijd Veld
17-mei 14.00 - 14.20 3 De Fontein A -     Mgr. Zwijsenschool A
17-mei 14.00 - 14.20 4 Engelenbergschool A -     Het Scala A
17-mei 14.50 - 15.10 3 Mgr. Zwijsenschool A -     Het Scala A
17-mei 14.50 - 15.10 4 De Fontein A -     Engelenbergschool A
17-mei 15.40 - 16.00 3 Het Scala A -     De Fontein A
17-mei 15.40 - 16.00 4 Engelenbergschool A -     Mgr. Zwijsenschool A

 

Groep 3/4 - Poule 3

Datum Tijd Veld
17-mei 14.00 - 14.20 5 Dr. Schaepmanschool A -     W. van Oranjeschool A
17-mei 14.00 - 14.20 6 De Morgenster B -     Rehobotschool A
17-mei 14.50 - 15.10 5 W. van Oranjeschool A -     Rehobotschool A
17-mei 14.50 - 15.10 6 Dr. Schaepmanschool A -     De Morgenster B
17-mei 15.40 - 16.00 5 Rehobotschool A -     Dr. Schaepmanschool A
17-mei 15.40 - 16.00 6 De Morgenster B -     W. van Oranjeschool A

 

Groep 3/4 - Poule 4

Datum Tijd Veld
17-mei 14.25 - 14.45 1 Het Meerrijk A -     Het Stroomdal A
17-mei 14.25 - 14.45 2 Rehobothschool B -     Dr. H. Boumanschool A
17-mei 15.15 - 15.35 1 Het Stroomdal A -     Dr. H. Boumanschool A
17-mei 15.15 - 15.35 2 Het Meerrijk A -     Rehobothschool B
17-mei 16.05 - 16.25 1 Dr. H. Boumanschool A -     Het Meerrijk A
17-mei 16.05 - 16.25 2 Rehobothschool B -     Het Stroomdal A

 

Groep 3/4 - Poule 5

Datum Tijd Veld
17-mei 14.25 - 14.45 3 Dr. Schaepmanschool B -     Villa Nova A
17-mei 14.25 - 14.45 4 Engelenbergschool B -     De Fontein B
17-mei 15.15 - 15.35 3 Villa Nova A -     De Fontein B
17-mei 15.15 - 15.35 4 Dr. Schaepmanschool B -     Engelenbergschool B
17-mei 16.05 - 16.25 3 De Fontein B -     Dr. Schaepmanschool B
17-mei 16.05 - 16.25 4 Engelenbergschool B -     Villa Nova A

 

Groep 3/4 - Poule 6

Datum Tijd Veld
17-mei 14.25 - 14.45 5 Marnixschool B -     Dr. H. Bouwmanschool B
17-mei 14.25 - 14.45 6 Rehobothschool C -     Kon. Emmaschool B
17-mei 15.15 - 15.35 5 Dr. H. Bouwmanschool B -     Kon. Emmaschool B
17-mei 15.15 - 15.35 6 Marnixschool B -     Rehobothschool C
17-mei 16.05 - 16.25 5 Kon. Emmaschool B -     Marnixschool B
17-mei 16.05 - 16.25 6 Rehobothschool C -     Dr. H. Bouwmanschool B

 

 

Hoofdsponsor

VDK_naam

Veldsponsors

majesteit-2 (1)

green organics advertentie

Subsponsors

Het Middelpunt_3


Vijfsprong_1

AH van-Mierlo

Sitesponsor

 LOGO_RCS